Позачергова сесія Немішаївської селищної ради

Позачергова сесія Немішаївської селищної ради запланована на 09 червня 2017 року у Будинку культури. Початок о 16:00.

ПЕРЕЛІК  ПИТАНЬ,

які  вносяться на розгляд 16 сесії УІІ скликання

09 червня   2017  року

1. Про внесення змін до рішення 12 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 22.12.2016 року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2017 рік».  Пропозиції до рішення сесії №16 від 09.06.2017. Проект рішення 16 сесії 7 скл. від 09.06.17 по бюджету.
  2. Про встановлення місцевих податків і зборів та ставки акцизного податку на території Немішаївської селищної ради на 2018 рік .
  1. Про затвердження мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб у селищі Немішаєве на 2018 рік.
  1. Про встановлення відсоткової ставки орендної плати за користування приміщенням, в якому розташована контора ЖКП « Немішаєве».
  1. Про виконання   Програми «Молодь – наше майбутнє».
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянам-учасникам АТО  земельних ділянок на масиві «Південний» в смт Немішаєве для будівництва  та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд та   надання земельних ділянок у власність:
  • КліщевськийСергій Станіславович, площа 0,08 га, вул.. Сонячна, 40
  • Восколович Олексій Іванович, площа 0,08 га, вул.. Сонячна, 38
  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0700 га по вул. Лесі Українки, 46  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної  ділянки у спільну часткову власність громадянам Богославець Марії Герасимівні, Сатир Світлані Сергіївні.
  1. Про надання дозволу громадянці Войтюк Наталії Миколаївні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,07 га по вул. Перемоги, 28 в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
  2. Різне.