Позачергова сесія Немішаївської селищної ради

10 липня 2017 року о 17:00 в приміщенні Немішаївського міського будинку культури відбудеться позачергова сесія селищної ради.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

1. Про передачу на баланс житлово-комунальному підприємству «Немішаєве» основних засобів на праві господарського відання
  2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель селища Немішаєве Бородянського району Київської області.
  3. Про надання дозволу громадянину Рибаку Юрію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0471 га по вул. Першотравнева, 5 в селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
  4. Про надання дозволу громадянину Костенку Валентину Валерійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаража № 149 по вул. Технікумівська, 24.
  5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Кілімовичу Сергію Федоровичу земельної ділянки площею 0.08 га по вул. Академічна, 15 в селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної ділянки у власність.
  6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Додатко Людмилі Іванівні земельної ділянки площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаража № 37 за адресою вулиця Миру, 51 в селищі Немішаєве та надання земельної ділянки у власність.
  7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Левітському Богдану Володимировичу земельної ділянки площею 0,0035 га для будівництва індивідуального гаража № 36 за адресою вулиця Миру, 51 в селищі Немішаєве та надання земельної ділянки у власність.
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1262 га по вул. Лесі Українки, 9 в селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам Мельнику Володимиру Петровичу та Головачу Івану Сергійовичу.
  9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0711 га по вул. Перемоги, 16 в селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної ділянки у власність громадянці Васильченко Антоніні Павлівні.
  10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0974 га по вул. Лесі Українки, 23 в селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної ділянки у власність громадянці Панасенко Марії Володимирівні.