Порядок денний чергової сесії Немішаївської селищної ради

Чергова сесія Немішаївської селищної ради відбудеться 17.08.2017 в приміщенні Немішаївського будинку культури о 17:00.

Порядок денний:

1.      Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Немішаївської селищної ради за  І півріччя  2017 року.

2.      Про внесення змін до рішення 12 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 22.12.2016 року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2017 рік».

3.      Про затвердження норми утворення твердих побутових відходів в селищі Немішаєве.

4.      Про затвердження Положення про конкурс проектів «Бюджет участі селища Немішаєве»

5.      Про розгляд звернення гр. Захарова В.М. щодо неналежного забезпечення особистого прийому громадян.

6.      Про розгляд звернення депутата Шевченка А.М. щодо скасування тарифів на послуги ТОВ «Євробуд» по  ЖК « Світлиця» ( водопостачання, водовідведення, обслуговування будинків) .

7.      Про внесення змін до рішення 31 сесії  У скликання Немішаївської селищної ради від 21 вересня 2010 року «Про затвердження символіки селищі Немішаєве» (зміни до малого герба селища та його опису).

8.      Про внесення змін до рішення  22 сесії УІ скликання від 11.04.2013 року « Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів  пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Немішаєве» ( в частині визначення об’єктів соціальної інфраструктури).

9.      Про надання дозволу ФОП Туржанській Н.М. на розміщення тимчасової споруди ( кав’ярня) біля магазину по вул. Гагаріна, 12 А в селищі Немішаєве.

10. Про затвердження звіту про експертну оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0045  га по вул. Різдвяна, 1В/7  в селищі Немішаєве   та погодження продажу земельної ділянки  громадянці Макаровій Марині Олександрівні.
11. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення у комунальну  власність Немішаївської селищної ради земельної ділянки площею 1,2930 га для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (паркова зона) по вулиці Пушкіна ( навпроти ЗОШ № 2) в селищі Немішаєве  (землі територіальної громади селища Немішаєве).
12. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення у комунальну  власність Немішаївської селищної ради земельної ділянки площею 0,6645 га для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (паркова зона) по вулиці Заводська ( навпроти ЗОШ № 1)  в селищі Немішаєве  (землі територіальної громади селища Немішаєве.
13. Про подовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок площею 2,1008 га                                кадастровий номер 3221055900:02:001:0062, площею 1,8992 га, кадастровий номер 3221055900:02:001:0063, які орендує ТОВ «Євробуд» по вул. Чкалова в селищі Немішаєве для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку ( масив нової житлової забудови  ЖК «Саме той»).

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Лахтадир Галині Михайлівні земельної ділянки площею 0,1065 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою вулиця Венеціанська, 29  в селищі Немішаєве  та   надання земельної ділянки у власність.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Куликову Андрію Вікторовичу земельної ділянки площею 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою вулиця Південна, 14 в селищі Немішаєве  та   надання земельної ділянки у власність.
16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Казакову Олексію Сергійовичу земельної ділянки площею 0,0035 га для будівництва індивідуального гаража № 91/1  за адресою вулиця Технікумівська, 24 в селищі Немішаєве  та   надання земельної ділянки у власність.
17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Щербатову Вячеславу Володимировичу земельної ділянки площею 0,0040 га для будівництва індивідуального гаража № 91А  за адресою вулиця Технікумівська, 24 в селищі Немішаєве  та   надання земельної ділянки у власність.
18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Додатку Ярославу Вячеславовичу земельної ділянки площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаража № 3  за адресою вулиця Миру, 51 в селищі Немішаєве  та   надання земельної ділянки у власність.
19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Філаткіній Ганні Олександрівні земельної ділянки площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаража № 91/5  за адресою вулиця Технікумівська, 24 в селищі Немішаєве  та   надання земельної ділянки у власність.
20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Галицькій Юлії Петрівні  земельної ділянки площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаража № 91/4  за адресою вулиця Технікумівська, 24 в селищі Немішаєве  та   надання земельної ділянки у власність.
21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Трепацькій Катерині Олександрівні земельної ділянки площею 0,0040 га для будівництва індивідуального гаража № 41  за адресою вулиця Миру, 51 в селищі Немішаєве.
22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0584 га по вул. Чкалова, 13 в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної  ділянки у власність громадянці Немченко Вікторії Віталіївні.
23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0974 га по вул. Лесі Українки, 23  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної  ділянки у власність громадянці Панасенко Марії Володимирівні.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0915 га по вул.Л. Українки, 27 в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної  ділянки у власність громадянину Ковалю Олександру Михайловичу.
25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,15 га по вул. Різдвяна, 19 в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної  ділянки у власність громадянину Мокляку Ігорю Васильовичу.

26. Про надання дозволу громадянам Нестеренко Людмилі Володимирівні, Фєдосєєвій Ользі Володимирівні   на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,1500 га  по вулиці Садова, 17  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
27. Про надання дозволу громадянці Жиліній Наталії Олександрівні   на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0867 га  по вулиці Шевченка, 62  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
28. Про надання дозволу громадянам Кузікову Василю  Миколайовичу, Роздобудько Надії Сергіївні  на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,07 га  по вулиці Радісна, 23  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
29. Про надання  дозволу громадянину Соколову Олександру Олександровичу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0.0402 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Б. Хмельницького, 26 « А» в селищі Немішаєве.
30. Про надання  дозволу громадянці  Бондарчук Вікторії Вадимівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0.0090 га  для будівництва та обслуговування гаража № 91/7 по вул. Технікумівська, 24 в селищі Немішаєве.
31. Про надання  дозволу громадянці  Овчаренко Катерині Іванівні  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0.0030 га  для будівництва та обслуговування гаража № 91/2 по вул. Технікумівська, 24 в селищі Немішаєве.

32. Про надання дозволу громадянину Волошенюку Роману Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0024 га для будівництва гаража № 2 по вул. Затишна, 8А в селищі Немішаєве.

 

У порядку денному можливі зміни та доповнення. 

 

 

One thought on “Порядок денний чергової сесії Немішаївської селищної ради

Залишити відповідь