Порядок денного засідання виконкому 12.06.18

12 червня 2018 року о 18:00 в приміщенні Немішаївської селищної ради відбудеться чергове засідання виконкому.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про вжиття заходів з підготовки до проходження літнього пожежонебезпечного періоду 2018 року.
  2. Про створення комісії по перевірці торговельних об’єктів та харчоблоків навчальних закладів селища.
  3. Про створення евакуаційної комісії.
  4. Про створення комісії  з відновлення гідрологічного режиму річки Топірець – правої притоки річки Рокач (басейн річки Дніпро) в межах населених пунктів Діброва, Микуличі, Немішаєве, Мироцьке Київської області.
  5. Про встановлення пристроїв примусового зниження швидкості по вулицях Різдвяна, Чкалова, Інститутська та Шкільна.
  6. Про надання службового житла.
  7. Про надання дозволу на встановлення індивідуального  опалювального обладнання за адресою селище Немішаєве, вул. Горького, буд.№1 кв.62.
  8.   Про підготовку та проведення в селищі Немішаєве театрального фестивалю.
  9. Про розгляд листа селищної ради ветеранів щодо виділення коштів на поточний ремонт ветеранської кімнати.
  10. Про  заходи Немішаївського міського Будинку культури на період літніх канікул 2018 року «Діти на канікулах».
  11. Про підготовку на проведення ІІІ фестивалю української народної та авторської пісні «Пісня єднає друзів».
  12. Про відкриття дитячого спортивного майданчика на масиві Біохімічний.
  13. Про проведення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні 1941-1945 рр.
  14. Про підготовку та проведення Дня молоді.
  15. Розгляд заяв громадян.
  16. Різне.