Поіменне голосування від 7.02.19

 

 1. Про звіт голови виконкому Немішаївської селищної ради Замідри С.В. про роботу виконавчого комітету у 2018 році.
 2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Немішаївської селищної ради за 2018 рік.
 3. Про внесення змін до рішення 32 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 20.12.2018 року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2019 рік».
 4. Про присвоєння рангу Замідрі Сергію Володимировичу.
 5. Про внесення змін до рішення 32 сесії УІІ скликання від 20.12.2018 року «Про затвердження структури виконавчого апарату Немішаївської селищної ради, кошторису видатків  на утримання ради  та її  виконавчого апарату, впорядкування умов оплати праці виконавчого апарату на 2019 рік»
 6. Про встановлення лімітів витрат палива на 2019 рік.
 7. Про внесення змін до рішення 05 сесії УІІ скликання «Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян» ( щодо визначення пільгових категорій громадян, які мають право на допомогу на протезування зубів).
 8. Про розгляд клопотання начальника ВП «Київська дирекція залізничних перевезень РФ «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» В.П. Костюшко   щодо  встановлення мінімально можливого розміру земельного податку та податку на нерухоме майно  на 2019 рік.
 9. Про затвердження  символіки територіальної громади селища Немішаєве.
 10. Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які орендують фізичні та юридичні особи на території Немішаївської селищної ради, на 2019  рік.
 11. Про подовження терміну дії договору оренди земельної ділянки площею 0,0030 га по вул. Заводська в смт Немішаєве, кадастровий номер 3221055900:01:014:0016, яку орендує  ФОП Кірісенко Сергій Борисович для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ( кав`ярня на трасі).
 12. Про інвентаризацію земель
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  по вул. Чкалова в смт. Немішаєве.
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,6632 га, кадастровий номер 3221055900:01:010:0033, цільове призначення « для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги»  по вул. Затишна, 4  в смт. Немішаєве .
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,07 га по ул.. Лесі Українки, 32  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у   власність громадянам Нечипоренку Валерію Володимировичу ( 54/300 частки),  Нечипоренко Володимиру Петровичу ( 192/300 частки)  та Стриженок Ользі Петрівні ( 54/300 частки).
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0751 га по ул.. Радісна, 15  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у   власність громадянам Африканову Івану Олексійовичу – 67/100 частин та Проценко Валентині Петрівні – 33/100 частини.
 17. Про надання дозволу громадянці Дубінчук Тетяні Митрофанівні   на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,04 га по ул.. Пушкіна, 27 в  смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.
 18. Про надання дозволу ТОВ «Перший столичний хлібозавод» на розробку паспортів прив’язки ТС по вул.. Заводська, вул..Залізнична в смт. Немішаєве ( павільйони « Цар-хліб»)
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Добрянській Ларисі Олександрівні земельної ділянки площею 0,0190 га по вул. Залізнична, 17В  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель.
 20. Про надання дозволу громадянину Зайцеву Івану Сергійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0084 га  ( цільове призначання –  для колективного гаражного  будівництва), гараж № 131  по вул. Технікумівська, 24   в смт Немішаєве.
 21. Про надання дозволу громадянці Зайцевій Надії Йосипівні  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0035 га                              ( цільове призначення –  для колективного гаражного  будівництва), гараж № 1 «А»  по вул. Технікумівська, 24   в смт Немішаєве.
 22. Про надання дозволу громадянці Зайцевій Катерині Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0025 га                                     ( цільове призначення –  для колективного гаражного  будівництва), гараж № 1 «Б»  по вул. Технікумівська, 24   в смт Немішаєве.
 23. Про надання дозволу громадянину Єлеві Олегу Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0065 га ( цільове призначення – для колективного гаражного  будівництва), гараж № 193  по вул. Технікумівська, 24   в смт Немішаєве.
 24. Про надання дозволу громадянці Данильчук Юлії Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки площею 0,0050 га ( цільове призначання –  для колективного гаражного  будівництва),  гараж № 47 по вулиці Заводська, 55  в смт Немішаєве.
 25. Про подовження терміну дії договорів на тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності, під розташування тимчасової споруд торгівельного призначення для здійснення підприємницької діяльності :
 • ФОП Ваганов Костянтин Миколайович ( павільйон з навісом «Овочі» на привокзальній площі, 29 кв.м.)
 • ФОП Дідовець Віта Василівна ( павільйон « М’ясо» на привокзальній площі, 30 кв.м)
 • ФОП Лавріненко Надія Назарівна ( вул… Заводська, овочі біля «Преси», площа 25 кв.м.)
 • ФОП Чепчак Володимир Васильович ( ремонт взуття , вул… Заводська, площа 9 кв.м.)
 • ФОП Чеховська Ксенія Віталіївна ( вул..Чкалова, магазин продукти біля «Темпу», площа 24 кв.м)
 • ФОП Іванов Сергій Михайлович («Кури-гріль» на привокзальній площі, площа 8 кв.м)
 • ФОП Турчина Тетяна Володимирівна ( вул.. Технікумівська, площа 6 кв.м)
 • ФОП Фоміна Тетяна Миколаївна ( вул… Технікумівська, кава-чай, площа 15 кв.м)
 • ФОП Грицан Наталія Миколаївна ( вул.. Біохімічна, продукти, площа 24 кв.м)
 • ФОП Зборовський Віталій Вікторович ( біля траси, вул. Технікумівська, площа 28 кв.м).
 1. Про роботу поліції в смт Немішаєве.
 2. Про декларування доходів.

Рішення 33 сесія(Земельні питання)

Рішення Про внесення змін до рішень 5 сесії 

Рішення Про подовження терміну договороів

Рішення 33 сесія інші питання

відомість поіменного голосуваня