Подорожчання проїзду в Бородянському районі

Минулої суботи проїзд у маршрутках по району подорожчав на 25-35%. Адміністрація перевізника ТОВ «СОВ-Транс» попереджала про це своїх пасажирів. Причина подорожчання традиційна – «в зв’язку з підвищенням паливно-мастильних матеріалів на 25 %» – саме так зазначалося у оголошеннях, що були розміщені в автобусах.

Дехто із пасажирів з цього приводу вважає неправильным сам підхід до написання оголошення і пропонує перевізнику ось який текст: «З 11 ли­стопада у маршрутках буде чисто, ввічливий водій, влітку кондиціонери і завжди – приємна атмосфе­ра. Вартість проїзду трохи збільшиться».

Сподобаюсь? Пасажирам – так. А перевізнику? Можемо тільки здогадуватись, скільки емоцій ви­кликала така пропозиція в адміністрації підприєм­ства. Повірте, у пасажирів емоцій не менше.

Чи погоджував і з ким такі розцінки перевізник? – запитують наші читачі. Знаємо наперед: ніхто і ні з ким. Як, до речі, і будь-яке інше подорожчання сьогодні.

У нас вихід один, – говорить директор ТОВ «СОВ- Транс» Н.В.Снігур, – або піднімати вартість проїзду, або зачиняти ворота. Дизель, метан, на якому ми їздимо, дорожчає щодня.

За матеріалами газети “Вперед”

№88 (10117)