План роботи селищної ради на листопад

Повідомляємо про заплановані засідання протягом листопада 2017 року:

• 07 листопада, вівторок, 17:00 – засідання виконавчого комітету ради;
  • 09 листопада, четвер, 16:00 – засідання бюджетної комісії;
  • 13 листопада, понеділок, 17:00 – узгоджувальна комісія;
  • 14 листопада, вівторок, 17:00 – пленарне засідання депутатів Немішаївської селищної ради.

ПЕРЕЛІК  ПИТАНЬ,

які  вносяться на розгляд  узгоджувальної комісії по підготовці питань на розгляд

20 сесії УІІ скликання 14 листопада 2017  року

1. Про внесення змін до рішення 12 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 22.12.2016 року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2017 рік».
  2. Про внесення змін до рішення 5 сесії сьомого скликання від 11.03.2016р. «Про затвердження програми капітального та поточного ремонту автомобільних доріг комунальної власності селища Немішаєве на період 2016-2017років»,(в частині фінансування) .
  3. Про передачу матеріалів житлово-комунальному підприємству «Немішаєве».
  4. Про внесення змін до рішення 35 сесії шостого скликання від 30.12.2014р. «Про затвердження програми культурно-мистецького розвитку селища Немішаєве на 2015-2017роки».
  5.  Про розгляд листа ЖКП «Немішаєве» щодо затвердження тарифів на теплопостачання.
  6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у комунальну  власність Немішаївській селищній раді земельної ділянки площею 0,7445 га для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення  по вулиці Садова ( парк ім. Т.Г. Шевченка)   в  селищі Немішаєве  (землі територіальної громади селища Немішаєве).
  7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0745 га по вул. Б. Хмельницького, 35  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у спільну часткову  власність ( по ½ частки кожному) громадянам Яксуну Євгенію Олексійовичу, Яксуну Сергію Олексійовичу.
  8. Про надання дозволу громадянину Краснікову Олександру Миколайовичу  на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,10 га  по вулиці  Заводська, 19 в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
  9. Про надання дозволу громадянці Михайленко Ганні Олексіївні  на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,10 га  по вулиці  Шевченка, 16А в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
  10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність     громадянину Бадюку Григорію Миколайовичу земельної ділянки площею 0,0050 га для будівництва індивідуального гаража № 91Б  за адресою вулиця  ­­Технікумівська, 24 в  селищі Немішаєве  та передачу земельної ділянки у власність.