План роботи Немішаївської селищної ради на травень 2017

На другу половину травня Немішаївською селищною радою заплановано наступні заходи:

15 травня – бюджетна комісія о 16:00.

16 травня – засідання виконкому о 17:00.

17 травня – засідання земельної комісії о 17:30.

23 травня – розширена комісія о 16:00.

24 травня – пленарне засідання сесії о 17:00.

ПЕРЕЛІК  ПИТАНЬ, які  вносяться на розгляд 15 сесії VІІ скликання 24 травня 2017 року.

1.      Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Немішаївської селищної ради за  І квартал   2017  року.

2.      Про внесення змін до рішення 12 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 22.12.2016 року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2017 рік».

3.      Про передачу на баланс житлово-комунальному підприємству «Немішаєве» на праві господарського відання основних засобів.

4.      Про розгляд листа начальника Київської дирекції залізничних перевезень В.М. Железняка щодо відшкодування збитків за перевезення пільгових категорій громадян  приміським залізничним транспортом.

5.      Про надання дозволу громадянину Костенку Борису Валерійовичу на складання технічної документації із  землеустрою щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею  0,0_ га  для будівництва та обслуговування гаража № 50 по вул. Технікумівська, 24 в селищі Немішаєве.

6.      Про надання дозволу громадянину Костенку Валентину  Валерійовичу на складання технічної документації із  землеустрою щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею  0.0030 га  для будівництва та обслуговування гаража № 149 по вул. Технікумівська, 24 в селищі Немішаєве.

7.      Про надання дозволу громадянину Юшкову Володимиру Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0.0035 га  для будівництва та обслуговування гаража № 28 по вул. Миру, 51  в селищі Немішаєве.

8.      Про надання дозволу громадянину Юшкову  Олегу Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0.0030 га  для будівництва та обслуговування гаража № 23 по вул. Миру, 51  в селищі Немішаєве

9.      Про внесення змін до рішення 11 сесії УІІ скликання від 08.12.2016 року «Про надання дозволу громадянину Тарасенку Тарасу Івановичу  на   розроблення проекту землеустрою щодо відведення у приватну  власність земельної ділянки площею 0,0035  га по вул. Технікумівська, 24 для будівництва гаража  № 31 в селищі Немішаєве Бородянського району Київської області» щодо збільшення площі земельної ділянки у зв’язку з проведеними обмірами – 0.0046 га.

10.  Про надання дозволу громадянам Нестеренко Людмилі Володимирівні, Фєдосєєвій Ользі Володимирівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,15 га  по вулиці Садова, 17  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

11.   Про надання дозволу громадянці Васильченко Антоніні Павлівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,07 га по вул.. Перемоги, 16  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

12.  Про надання дозволу громадянину Ковалю Олександру Миколайовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,07 га по вул. Лесі Українки, 27   в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

13.  Про надання дозволу громадянину Рибаку Юрію Миколайовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0471 га по вул. Першотравнева, 5  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

14.  Про надання дозволу громадянину Смовженко Сергію Анатолійовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,07 га по вул. Лесі Українки, 12  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

15.  Про надання дозволу громадянину Мокляку Ігорю Васильовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,15 га по вул. Різдвяна, 19  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

16.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0728 га по вул. Осіння, 13  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної  ділянки у власність громадянці Позняк Валентині Володимирівні.

17.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Дуніну Денису Вікторовичу  земельної ділянки площею 0,1147 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою вулиця Південна, 18 селищі Немішаєве  та надання земельної ділянки у власність.

18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Салюку Олексію Григоровичу  земельної ділянки площею 0,12 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою вулиця  Шкільна, 24 селищі Немішаєве  та надання земельної ділянки у власність.

19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Андрійченко Антоніні Іванівні  земельної ділянки площею 0,1295 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою вулиця Лісова, 17   селищі Немішаєве  та надання земельної ділянки у власність.

20.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Чорному Василю Миколайовичу  земельної ділянки площею 0,0580 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою вулиця Гагаріна, 39 « А» в селищі Немішаєве  та надання земельної ділянки у власність

21.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину  Щербатову Володимиру Вячеславовичу  земельної ділянки площею 0,0040 га для будівництва індивідуального гаража № 91 « В»  за адресою вулиця Технікумівська, 24 в селищі Немішаєве  та   надання земельної ділянки у власність.

22.  Різне. Депутатський запит.

В порядку денному можливі зміни та доповнення.

Залишити відповідь