Відвідування депутатами сесій селищної ради в 2015-2017 роках

Депутати Немішаївської селищної ради 7-го скликання за час своєї каденції в 2015-2017 роках відвідали 21 пленарне засідання сесії.

Відповідно до пункту 3 статті 20 Закону України Про статус депутатів місцевих рад, депутат місцевої ради з обов’язаний бути присутнім на пленарних засіданнях ради, засіданнях постійної комісії та інших органів ради, до складу яких він входить.

Проблема відвідування засідань сесії існує не тільки в селищі, але є характерною для усієї України. Близько половини засідань селища відбулося з граничною кількістю присутніх депутатів, адже для того, щоб сесія відбулася, необхідна присутність 50% + 1 депутата.

Є питання і з систематичними пропусками сесій та засідань профільних комісій. Три депутата пропустили більше половини усіх засідань сесій, а профільних комісій – ще більше.

Ознайомитись з інформацією про відвідування сесій депутатами селищної ради ви можете нижче. Деталі: Відвідування сесій – Немішаєве – 2015-2017