Підсумки конкурсу на кращу організацію діяльності учнівського самоврядування

20 лютого 2018 року спільно з районним методичним кабінетом відділу освіти проведено семінар для заступників з виховної роботи та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти району і засідання Ради дітей Бородянщини.
Розпочався семінар з підведення підсумків районного конкурсу-огляду на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування. Голови учнівських парламентів семи навчальних закладів: Бабинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О.Рибалка, Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Немішаївського НВК презентували свою діяльність.

Переможцями стали:
І місце – Шкільний парламент Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІ місце – Учнівський парламент «Шкільний дім» Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІІ місце – Учнівський парламент «Шкільна республіка» Озерського НВО.

Презентація відбулася в Бородянській СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, далі для учасників семінару та дітей-лідерів була проведена екскурсія кабінетами Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості та майстер-класи в техніці Пейп-Арт (імітація металу, виготовлення кулонів) (керівник Дмитрієва А.В.) для лідерів та в техніках ЗІНТАГЛ та ДУДЛІНГ (малюнок-антистрес) (керівник Чередніченко О.В.) для заступників та педагогів-організаторів.

Почесною гостею семінару стала волонтер з Корпусу Миру Ішікава Майклі.
Після творчої практичної частини були проведені наради по плануванню виховної роботи та роботи органів учнівського самоврядування на другий семестр 2017/2018 навчального року та визначені основні пріоритети та завдання.