Переможці конкурсу Бюджет участі 2018

24 грудня 2018 року в приміщенні Немішаївського міського будинку культури з 10:00 по 20:00 пройшло голосування мешканців селища за ідеї, які на їхню думку мають бути втілені в селищі в рамках конкурсу Бюджет участі селища Немішаєве. В 2018 році на конкурс було виділено 200 тисяч гривень з селищного бюджету – по 30 тисяч на один проект. Саме за суму в 30 тисяч гривень на власну ідею змагалися автори, що подали свої заявки на участь.

Протягом визначеного часу 295 осіб отримали листи голосування та віддали свій голос за проектні заявки, що попередньо надійшли до Конкурсної ради та були допущені її засіданням до етапу голосування.

Голосування було закрито о 20:00 та о 20:05 розпочався підрахунок голосів лічильною комісією у складі Хоменко О.К., Зайцевої Н.Й., Карповець-Лисенко О.П., Чередніченко А.О., Кіндрат Л.Р., Кушніренко В.А. та в присутності 4 спостерігачів.

На момент закінчення підрахунку голосів отримано наступну кількість голосів за проекти:

1. Дитячий простір в Немішаївській міській бібліотеці – 179;
  2. Пішохідна доріжка на масиві Біохімзавод – 151;
  3. Оснащення звуковим обладнанням Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – 314;
  4. Дитячий майданчик на вул. Заводська, 46-48 – 79;
  5. Облаштування вуличного освітлення для міні футбольного майданчика на вул. Заводська, 45 – 98;
  6. Створення рекреації (зони відпочинку) для учнів Немішаївської ЗОШ I-III ступенів №1 – 211;
  7. Організація дитячого турніру з міні футболу для учнів 2-3-4 класів – 76;
  8. Хореографічний колектив «Energy Dance» – 256;
  9. Стінка для скелелазіння для дітей в Немішаївському НВК – 212;
  10. Виготовлення проектно-кошторисної документації по освітленню стежки до масиву Біохімічний – 176.

Детальніше з текстами проектів можна ознайомитись за посиланням.

Вітаємо переможців: звукове обладнання в ЗОШ 1, колектив Energy Dance, стіна для скелелазіння в НВК, рекреація в ЗОШ 1, дитячий простір в бібліотеці, проект освітлення та пішохідна доріжка на Біохімзаводі.

Загальна сума проектів – 191 068 грн.

Підтримані проекти мають бути реалізованими до 30 листопада 2019 року.

One thought on “Переможці конкурсу Бюджет участі 2018

Comments are closed.