Переможці обласного етапу предметних олімпіад

У лютому завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських предметних олімпіад.
Учні Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів гідно представляли школу та Бородянський район.

Перемогу здобули:

• Ханюченко Дарія учениця 11 класу з української мови та літератури – ІІІ місце (учитель Примаченко А.В.).
  • Подгаєцька Юлія учениця 11 класу з біології – ІІІ місце (учитель Вигівська Г.П.).
  • Зазека Артем учень 9-А класу з хімії – ІІІ місце (учитель Желєзна Л.І.), з правознавства – ІІІ місце (учитель Савченко О.Є.).
  • Бондаренко Дмитро учень 9-А класу з трудового навчання – ІІІ місце (учитель Бурнос В.В.).
  • Дідук Марія учениця 10 класу з англійської мови – ІІІ місце (учитель Стегній Л.О.).
  • Учениця 11 класу Подгаєцька Юлія посіла ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з теми «Біотехнологічні методи в насінництві картоплі» (учитель Вигівська Г.П.).

Вітаємо наших переможців!!!

2 thoughts on “Переможці обласного етапу предметних олімпіад

1. Будь ласка, уточніть, чим саме керівництво селищної ради зневажило учасників першої школи?
      На сайті розміщується інформація, яку надсилають з різноманітних джерел. Від ЗОШ №1 не надійшло жодної новини, і це стосується не тільки переможців олімпіад.