Перелік спортивних гуртків, що діють в селищі

Громадська рада з питань спорту при Немішаївській селищній раді спільно з тренерами узагальнили інформацію щодо проведення тренувань з різних видів спорту в селищі Немішаєве для дітей та дорослих. Базами для проведення тренувань є дві Немішаївські школи, Немішаївський агротехнічний коледж, клуб Energy drive (ТЦ “Фора”).

В табличці представлені види спорту, тренери яких беруть активну участь у роботі ради та звітуються за витрачені кошти, які виділяються з бюджету селища.

Як зазначили представники громадської ради, на жаль, не усі представники спортивних гуртків беруть участь у засіданнях і не залучаються до проведення фізкультурно-оздоровчих заходів у селищі. Але громадська рада з питань спорту відкрита до співпраці та запрошує залучатися до обговорення і роботи разом.