Osten-Saken Off-stage Festival. 30/06-02/07. Обряд.

Фестиваль Osten-Saken вдруге пройде з 30 червня по 2 липня.

Фестиваль під відкритим небом, арт-майданчик розташовується недалекому від Києва в селищі Немішаєве. Ми пропонуємо нашим гостям і учасникам на три дні повністю зануритися в тотальне театральний простір – ночувати в наметах, під відкритим небом займатися йогою і слухати лекції і тут же дивитися спектаклі і перформанси.

Створюємо новий театр на місці: ми хочемо, нарешті, розгерметизувати цю театральну реальність – спробувати влаштувати її прямо тут, в несподіваній локації і заповнити нею руїни графського маєтку Остен-Сакен. Для нас важливу роль відіграє місце розташування фестивалю: ми спробуємо тут з’єднати прекрасну архітектуру, що руйнується, ландшафт і різні види сучасного мистецтва. Щоб це місце продовжувало жити, формувати і стимулювати культурну активність і занурюватися в міфологію нового століття.

За тиждень до фестивалю приїдуть на локацію і спробують знайти з нею діалог практики сучасного мистецтва з України та інші країн: осмислити багате минуле і сьогодення, що тут було і що може бути, вибудувати нове сприйняття навколишнього простору.

У фестивалю Osten-Saken є театральна, освітня і off-програма. Це літня заміська театральна резиденція, простір для спілкування та відпочинку, чистий кайф співтворчості, пляж і річка, квести, наметове містечко і танці до ранку.

 

Команда фестивалю Osten-Saken

Залишити відповідь