Osten-Sacken Festival 2019: Synergy

Традиційно на початку липня Немішаєве запрошує на фестиваль театру поза сценою на руїнах маєтку графа Остен-Сакена. Цьогоріч фестиваль пройде з 04 по 07 липня під гаслом «твори свою реальність» і ставить за мету створення нетворкінгової платформи для митців, громадських активістів та активної молоді.

З нагоди підготовки до фестивалю оголошується щорічна толока. В травні вже пройшло базове очищення локації завдяки 80 волонтерам, які завітали в селище. Лишились останні приготування, і організатори запрошують долучитися до доброї справи усіх-усіх-усіх! Толоки відбудуться 15 та 22 червня, початок о 10:00. Як зазначають організатори: “будемо прибирати сам маєток та садок, знайомитись та ввечері співати пісні під гітару. З собою брати – рукавички, пакети для сміття, гарний настрій та щось, що можна смажити на вогнищі”.

Також в рамках фестивалю діятиме Арт-лабораторія Osten-Sacken Festival 2019: ArtLab. Мистецька лабораторія – це тренінги та майстер-класи для місцевої молоді, які допоможуть позбутися скутості та почуватися вільно перед публікою. Навчитися новому. Переосмислити знане. Знайти вихід своїм переживанням. Навчитися чесно про них говорити. Знайти своє внутрішнє “Я”.

Куратори мистецької лабораторії – Anton Romanov, Flora Borovyk. Під керівництвом кураторів учасники створять власну перформативну виставу, яка буде представлена 4 липня, в перший день фестивалю Osten-Sacken Festival 2019: Synergy.

Умови:
– участь у мистецькій лабораторії безкоштовна;
– учасники мають бути віком від 14 до 25 років.

Перша зустріч відбудеться 17 червня о 10:00 в Немішаївському будинку культури. Подальша інформація щодо розкладу буде оновлюватися – для вчасного інформування просимо підписуватись на сторінку заходу в Фейсбук.

Мистецька програма:

• Театральна програма. Сучасні театральні колективи, які досліджують територію театру, продукують нові форми та змісти: КІТ, ЯКИЙ ГУЛЯЄ САМ ПО СОБІ (ТАМ); ШАФА (Кубара); ОСІНЬ НА ПЛУТОНІ (Сашко Брама); WELCOME TO (Майбуш); РЕКУРСІЯ (перформанс із Харкова).

• Музична програма. Музичні гурти, чия діяльність спрямована не на створення комерційного продукту, а на розширення існуючих рамок, на пошук нових музичних форм та рефлексію актуальних тем сьогодення: Олексій Дьячков, Space Spice Boy, Karr, Vestibule та ін.

•Ленд-арт. Художники та урбаністи працюють до і протягом фестивалю, створюючи екологічні арт-об’єкти та функціональні інсталяції (зокрема глядацький амфітеатр) на території садиби й у селищі. Співпраця спільно з науково-мистецькою платформою «Острів».