Проблеми селища онлайн!

Шановні мешканці та гості селища!

Прийнято рішення щодо другої спроби запуску в Немішаєві проекту Відкрите Місто:

Open City: http://opencity.in.ua/.

Даний ресурс дає змогу зібрати та систематизувати всі проблеми селища з одночасним попередженням про них депутата округу, ЖКП та інших організацій.

Просимо прийняти активну участь у тестовому періоді проекту. Користуватися ним просто:

1. В полі пошуку знаходьте “Немішаєве” та тисніть “перейти”.

2

2. Має відкритися сторінка селища. Тисніть “Повідомити” у лівому верхньому куті сторінки.

3

3. У вікні, що з’явиться, можна обрати тип повідомлення. Проблеми та рішення – для інформування про проблему. Корисні об’єкти – для внесення інформації про інші об’єкти в селищі.

4. При переході за посиланням “Проблеми та рішення” необхідно вибрати тип проблеми. Скролимо вниз сторінки та тиснемо “Прийняти”. Наприклад, візьмемо проблему вуличного освітлення.

1

5. Введіть точну адресу в картах та у полі зліва. Якщо на картах адресу не знайдено, поставте точку вручну у відповідному місці.

2

6.  Зверніть увагу, щоб на карті була поставлена позначка проблеми. Карта в даний момент ще не допрацьована. Як видно з прикладу, частина вулиці Пушкіна тут показана, як Шкільна.

В описі проблеми деталізуйте інформацію, продублюйте адресу. Ви також маєте змогу додати фото та відео.

Відправляємо.

Untitled-3

7.  Після перевірки модератором за кілька хвилин повідомлення розміщується на сайті та відправляється у вигляді електронного повідомлення відповідним депутатам, комісіям, ЖКП та ін. для реагування.

Untitled-4

One thought on “Проблеми селища онлайн!

Comments are closed.