Олена Кудря бере участь у конкурсі Global Teacher Prize з авторською збіркою

Урок кінезіології – власна розробка Олени Павлівни Кудрі, вчительки початкових класів Немішаївської ЗОШ №1. В основі її методики – синхронне малювання.

“Коли ми працюємо правою рукою, ми даємо навантаження на ліву півкулю, а права залишається не задіяна” – пояснює Олена Павлівна.

Для тренувань, що синхронізують півкулі мозку, Олена розробила спеціальний зошит. Тестувала його на власній доньці Яні, коли їй було три роки. Олена бачила результати на власній дитині та консультувалась з нейробіологами. Врешті її метод “Слухняні рученята” схвалило Міністерство освіти (схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти МОН України (Лист від 31.12.2014р. №14.1/12-Г-1924).

Олена Кудря подала заявку на участь в національному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine.

Global Teacher Prize часто називають “Нобелівською премією” для вчителів. В Україні премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала в 2017 році громадська організація “Освіторія”. Переможець, окрім поїздки в Дубай на Global Education and Skills Forum 2019, отримає приз – 250 000 гривень та річне навчання від “Освіторії”.

Нагадаємо, що раніше Олена Кудря увійшла до друкованої збірки Кращих практик жіночих ініціатив України 2017 року зі своєю авторською збіркою «Гімнастика для мозку. Гармонійний розвиток обох півкуль мозку».

Ми бажаємо Олені Павлівні перемоги та з нетерпінням чекаємо оголошення результатів конкурсу 05 вересня!

Детальніше дивіться у сюжеті ТСН: