Олександр Педан завітає в Немішаєве

У рамках співпраці між Спортивним рухом Олександра Педана та Міністерством освіти та науки України для популяризації та впровадження нових видів спорту у шкільній програмі 05 червня 2019 року з 9:00 до 15:00 години на території Немішаївського НВК (школа №2) відбудеться спортивний фестиваль для школярів за участі команди Олександра Педана JuniorZ. Початок реєстрації о 09:30. 

JuniorZ – команда людей, які мріють, аби нові види спорту з’явилися на уроках фізкультури по усій Україні. Аби кожен вчитель фізкультури міг проводити цікаві заняття, а кожен школяр обрати найцікавіший для себе вид спорту. Тому команда JuniorZ мандрує містами, «прокачує» вчителів на семінарах, «тюнінгує» школи, закуповуючи спортивний інвентар, та спонукає дітей займатися спортом і вести активне цікаве життя. 

Кожен охочий може взяти участь у змагальному квесті та, згідно з отриманим сертифікатом на початку заходу, відвідати локації та ознайомитися з такими видами спорту: бадмінтон, чірлідінг, флорбол, корфбол, петанк, регбі, алтимат (фрізбі).