Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Інформація Немішаївської селищної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення вартості майна – нежитлового приміщення на І поверсі дільничної лікарні по вулиці Затишна, 4 в смт. Немішаєве, з метою укладання договору оренди комунального майна

Назва об‘єкта оцінки: нежитлове приміщення

Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки:  Комунальний заклад Бородянської районної ради «Бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Місцезнаходження об’єкта оцінки:  вул. Затишна, буд 4,  смт. Немішаєве, Бородянський район, Київська область, 07853

Мета проведення оцінки : укладання договору оренди комунального майна

Телефон, факс замовника конкурсу: (04577)41236 .

Електронна адреса замовника конкурсу: nemrada@ukr.net

 Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (далі – Положення).

Замовник та особа-платник робіт з оцінки – Немішаївська селищна рада (07853, смт. Немішаєве, вул. Садова, 3).

До участі у конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної оціночної діяльності з оцінки майна за напрямом  2  «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності» та спеціалізаціями в межах цього напряму: 2.1. «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім  прав на об’єкти  інтелектуальної власності)» та 2.2. «Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності».

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання  містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленою в додатках  2 – 4 до Положення формою.         

Конкурсна документація приймається з дня публікації оголошення в районній  газеті «Вперед».

Кінцевий термін подання документів – за чотири робочі дні до проведення конкурсу.

На конверті необхідно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, на оцінку якого подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Телефон для довідок (04577) 41236

Конкурс відбудеться 14 березня 2017 року  о 10.30 год. у приміщенні Немішаївської селищної ради (смт. Немішаєве вул. Садова, 3).

Залишити відповідь