Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення вартості майна

Інформація Немішаївської селищної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення вартості майна – нежитлового приміщення на І поверсі ( в тому числі підвал) по вулиці Заводська, 46 в смт. Немішаєве, з метою укладання додаткової угоди щодо подовження терміну дії договору оренди комунального майна

Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення ( в тому числі підвальне)

Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки:  Комунальне підприємство Немішаївської селищної ради ЖКП « Немішаєве»

Місцезнаходження об’єкта оцінки:  вул. Заводська, буд 46,  смт. Немішаєве, Бородянський район, Київська область, 07853

Мета проведення оцінки : укладання додаткової угоди щодо подовження терміну дії договору орендикомунального майна

Телефон, факс замовника конкурсу: (04577)41236 .

Електронна адреса замовника конкурсу: nemrada@ukr.net

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (далі – Положення).

Замовник та особа-платник робіт з оцінки – Немішаївська селищна рада (07853, смт. Немішаєве, вул. Садова, 3).

До участі у конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної оціночної діяльності з оцінки майна за напрямом  2  «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності» та спеціалізаціями в межах цього напряму: 2.1. «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім  прав на об’єкти  інтелектуальної власності)» та 2.2. «Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності».

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання  містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленою в додатках  2 – 4 до Положення формою.

Конкурсна документація приймається з дня публікації оголошення в районній  газеті «Вперед».

Кінцевий термін подання документів – за чотири робочі дні до проведення конкурсу.

На конверті необхідно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, на оцінку якого подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Телефон для довідок (04577) 41236

Конкурс відбудеться 14 березня 2017 року  о 10.30 год. у приміщенні Немішаївської селищної ради (смт. Немішаєве вул. Садова, 3).