Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що підлягає продажу.

Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості земельної ділянки  з метою відчуження шляхом продажу.

Найменування об’єкта оцінки: Земельна ділянка.

Місцезнаходження об’єкта оцінки:

Вул. Чкалова, 34, селище Немішаєве, Бородянський район, Київська область, 07853.

Розмір земельної ділянки: 0,28 га.

Кадастровий номер: 3221055900:02:001:0135.

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Правовий режим земельної ділянки: комунальна власність, в оренді.

Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки: 1477064.40 грн.

Наявність об’єктів, що містять державну таємницю: ні.

Дата оцінки: 03 січня 2019 року.

Конкурсний відбір відбудеться за процедурою, встановленою Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженим наказом Фонду ДМУ від 31.12.2015 року № 2075  ( у редакції наказу ФДМУ від 16.01.2018 № 47, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 року № 198/31650).

Для участі в конкурсі необхідно подати: Конкурсну документацію з підтвердними документами.

До підтвердних документів належать:

• заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 4 Положення);
  • інформація про претендента (додаток 5 Положення);
  • копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність. Конкурсна пропозиція претендентів подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт в календарних днях. У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремо запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

На конверті необхідно зробити відмітку: “На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності”.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або в разі несвоєчасного подання претенденти до участі в конкурсі не допускаються.

Конкурс відбудеться 31 січня 2019  року о 10:00 годині в приміщенні Немішаївської селищної ради за адресою селище Немішаєве, вул. Садова, 3

Кінцевий термін подання конкурсної  документації: 25 січня  2019 року до 15:45 год., вул. Садова, 3 селище Немішаєве.

Телефон для довідок: 04577-41236.