Область профінансувала ремонт 6 доріг для селища

Немішаївська селищна рада розробила проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт ряду доріг селища:

• Перемоги;
  • Затишна;
  • Гагаріна;
  • Різдвяна;
  • Біохімічна;
  • Виноградна.

Оскільки вартість капітального ремонту доріг є дуже високою, було направлено звернення до Київоблради щодо виділення коштів з обласного бюджету. Після неодноразових зустрічей та лобіювання керівництвом селищної ради та обласними депутатами, на сесії Київської обласної ради від 19.05.18 депутати ради проголосували за виділення даних коштів – 3 995 200 грн. З селищного бюджету на роботи також виділяються кошти у розмірі 10% від загальної суми – 443 911 грн.

Як тільки дані кошти буде переведено на рахунок селищної ради, буде запущено процес капітального ремонту. У разі використання не повної суми, надлишок грошей має бути повернений до обласного бюджету.

2 thoughts on “Область профінансувала ремонт 6 доріг для селища