Обговорення положень морально-етичного кодексу селища

06 серпня в приміщенні ресторану “Затишний дім”, з 10-ї ранку по 18-ту вечора відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню першої редакції положень морально-етичного кодексу на прикладі селища Немішаєве за участі експерта Ради Європи Мелані Стівенс. Захід організований селищною радою за фінансової підтримки Спільного проекту Європейського союзу та Ради Європи. Його відвідали майже півсотні наших мешканців різного віку, які представляли органи влади, депутатський корпус, громадські організації та освітянську ниву.
Відкрив засідання голова селища Сергій Замідра, присвятивши вступне слово здобуткам селища у царині громадської активності за цей рік. Далі активістка ГО “Центр розвитку громади” Оксана Карповець-Лисенко провела коротку лекцію щодо термінології, основних положень та мехіназмів розробки «Етичного кодексу Немішаївської селищної ради».

Учасники розділились на 6 груп, які обговорювали, редагували, вносили пропозиції до різних розділів етичного кодексу. Ведучий семінару Сергій Замідра підсумовував пропозиції, відповідав на питання, уточнював деталі тексту розділів. В процесі роботи присутні внесли багато правок і слушних зауважень. Тому вирішено створити робочу групу, яка узагальнить всі зауваження і розробить нову редакцію етичного кодексу.
По обіді учасники круглого столу, попри дещо поріділі ряди, утворили дві команди, щоб зіграти в гру «Світ Громад» – настільну карткову стратегію, яка є економічним симулятором розвитку громади з заданими цілями при обмеженому бюджеті. Протягом тригодинної ділової гри учасники познайомились із засобами наповнення бюджету громади та вивчили причинно-наслідкові зв’язки між взаємодією різних соціальних груп та іміджем селища. Гравці майже одностайно визнали, що потрібно провести кілька раундів такої гри для різних верств населення у різних кутках селища та для студентів коледжу економічних спеціальностей. 

Юрій Дубовенко

 

 

Даний захід проведено за фінансової підтримки Спільного проекту Європейського союзу та Ради Європи. Викладені в ньому погляди не можуть жодним чином розглядатися як такі, що відображають офіційну позицію Європейського союзу і Ради Європи.

One thought on “Обговорення положень морально-етичного кодексу селища

Залишити відповідь