Обережно! Надзвичайна пожежна небезпека!

У зв’язку із утриманням сухої погоди на території України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів та на відкритих територіях. Адже частіше за все, пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності.

За даними Укргідрометцентру, 26-31 липня у центральних та східних регіонах країни надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека;

26-27 липня у Черкаській області та більшості районів Київської області висока (4 класу), місцями надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

26-27 липня у більшості районів Київської області висока (4 класу), 26-27 липня у південних та західних районах надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

по Києву 26 липня висока (4 класу), 27 липня надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

ДСНС закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісах, парках, на відкритих територіях та не провокувати виникнення пожеж в екосистемах!

Якщо ви опинилися в осередку пожежі:
• не панікуйте та не приймайте поспішних, необдуманих рішень;
• не тікайте від полум’я, що швидко наближається, у протилежний від вогню бік, долайте крайку вогню проти вітру, закривши голову та обличчя одягом;
• з небезпечної зони, до якої наближається полум’я, виходьте швидко, перпендикулярно напрямку поширення вогню.

Залишити відповідь