Незабутня подорож до Болгарії

У квітні місяці талановиті діти, що займаються у студії танцю «КАРАМЕЛЬКИ» отримали I місце у Всеукраїнському конкурсі «Зоряні мости до дня Європи» в місті Вінниця та сертифікат на 1000Є, що стало своєрідною перепусткою до участі у більш вагомих конкурсах, таких як Міжнародний фестиваль-конкурс «Inter Fest – Kiten» у Болгарії.
Вісім чудових липневих днів промайнули як один. Починаючи від комфортабельного автобуса, що забирав колектив у далеку дорогу, закінчуючи придбанням сувенірів у місті Кітен в останній день – все було як у казці…
Зустріли нас на території табору «Вместе» веселі аніматори й одразу ж повели до великої сцени співати та танцювати. Наші діти не одразу зрозуміли такого «свята», але воно тривало увесь тиждень. На величезній території табору – спортивне поле, тенісний корт, дві сцени, дитячі майданчики, батути, гамаки, басейн та багато затишних арок, у яких впродовж дня відбувалися різноманітні заходи: можна було з дизайнером займатись творчістю, наприклад, зробити японську сукню з метеликами, можна з фокусником розучити декілька трюків, займатись хіп-хопом або аквааеробікою, хто хоче, може спробувати себе у ролі телеведучого чи телеоператора, бути учасником «Мастер Шеф» з Євгеном Клопотенко або просто грати в різні ігри, наприклад, «Квесторія», «Мафія».
Біля моря Карамельок чекав не тільки гарний пляж та тепла вода, а й пляжна анімація – це різноманітні конкурси, змагання команд і просто весела фотосесія.
Кожен день у таборі починався з підняття прапора тієї країни, культурою якої будемо жити цілий день, включаючи кухню країни: Болгарія, Грузія, Молдова, Японія, Італія та інші.
Якщо ранок починався веселим кросом затишними вуличками містечка Кітен, то вечір обов’язково закінчувався яскравою шоу-програмою, зірковим гостем, дискотекою, коктейльною чи млинцевою вечіркою біля басейну.
Перші п’ять днів такого відпочинку настільки надихнули Карамельок, що останні важкі три конкурсні дні були вже не страшні.
КАРАМЕЛЬКИ зайняли II місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Inter Fest – Kiten»! А також брали участь у Гала-концерті у містечку Приморсько, що в Болгарії!
Наші діти переможці! Вони отримали безцінний досвід і яскраві враження на все життя!
Нас переповнюють емоції! Все, що з нами відбувалось, неможливо описати у повному обсязі. Багато моментів, що не встигли зловити фото та відеокамера, залишаться у нашій пам’яті ще надовго!
За такі незабутні враження хочеться подякувати Немішаївській селищній раді. Уся команда допомогла Карамелькам виглядати на рівні зі зразковими та заслуженими колективами: придбали всім учасникам червоні черевички та вишиванки, а також надали матеріальну допомогу.
Дякую всім, хто був небайдужим, дякую батькам за чудових дітей, дякую Богові, що дає сили йти вперед та розвиватися!

З повагою

керівник студії танцю «КАРАМЕЛЬКИ»
Перець Юлія Вікторівна

Залишити відповідь