Немішаївці позмагалися на конкурсі куті

08 грудня 2017 року у приміщенні Немішаївського будинку культури відбувся святковий концерт народних колективів Чорнобривці, Калинові дзвони, Лілея, приурочений до святкування Різдва Христового.

На свято завітали не тільки мешканці, а й шановні гості – заступник голови Бородянскої районної ради Олексій Черкашин та депутат Пісківської об’єднаної громади Юлія Соловйова.

Присутні могли не тільки насолоджуватися чарівними співами наших талановитих колективів, а й прийняти участь у якості журі на конкурсі різдвяної куті. Серед 10 претендентів найсмачнішою виявилася кутя Миколи Драчука. Друге та третє призові місця посіла Наталія Александрова та Аліна Байлик відповідно.

Надзвичайно приємно, що незважаючи на сніг та мороз, свято відвідало багато гостей.

З Різдвом Христовим!

One thought on “Немішаївці позмагалися на конкурсі куті

Comments are closed.