Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 взяла участь в акції «Годівничка»

З метою виявлення, підтримки та розвитку творчих здібностей дітей, виховання екологічної культури особистості, залучення до практичної природоохоронної діяльності учнівської молоді Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики та туризму Верховної Ради України оголосив проведення в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Київської області колективної творчої справи  (далі – КТС) «Гостинна годівничка» в рамках природоохоронної акції «Зустрічаємо пернатих».

Акція триває з 1 лютого до 1 квітня 2015 року та приурочується до Міжнародного дня птахів. КТС включає наступні етапи:

• Виготовлення та встановлення годівничок з 1 лютого до 1 березня 2015 року.
  • Організація годування птахів – безстрокова.
  • Надання фотозвітів до 04 березня 2015 року.

Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 взяла участь в акції «Годівничка».

Майже 25 годівничок ще в кінці листопада були розвішені на території пришкільного парку.

Робили годівнички самі діти. Їм допомагали батьки, брати або сестри, а іноді навіть дідусі з бабусями. Всю зиму члени трудової комісії Парламенту школи слідкували за тим, щоб в годівничках завжди була свіжа крупа для пташок.

• загальна кількість учасників акції «Гостинна годівничка» – 31  учень;
  • виготовлено годівниць – 20 шт;
  • розвішено годівниць – 20 шт;
  • відправлено фотознімків – 8 шт.

Сподіваємося, що наші годівнички підтримали в зимовий час не один десяток пташок.

Заступник директора з виховної роботи

Яковлєва Тетяна Павлівна