Немішаєве впроваджує інновації в сфері пільгових перевезень

З 15 травня 2017 року в селищі запроваджується соціальна Картка Немішаївця, що дасть право пільговим категоріям населення селища на безкоштовний проїзд на маршруті Немішаєве-Бородянка та у зворотному напрямку.

В приміщенні Бородянської районної державної адміністрації відбулася нарада за участі голови Немішаївської селищної ради, голови Бородянської РДА Олександра Янкового, першого заступника РДА Віктора Барчана та директора підприємства Сов-Транс Наталії Снігур.

В ході зустрічі було узгоджено запуск тестового періоду використання соціальної картки з 24 травня, що буде діяти щосереди протягом дня на маршруті Немішаєве – Бородянка та Бородянка – Немішаєве для мешканців нашого селища.

Соціальна Картка Немішаївця передбачає оплату за перевезення пільгових категорій громадян з селищного бюджету по факту здійснення кожної окремої поїздки. Така ідея є інноваційною на теренах Київщини, оскільки решта населених пунктів використовує оплату за пільгові категорії населення за принципом “від середнього”.

Немішаївська селищна рада закупила обладнання, спільно з активістами селища розробила Картку та відпрацювала механізм її роботи, який на даний час узгоджений та готовий до впровадження в роботу.

Згідно з районною програмою визначено категорії, на які розповсюджуються пільгові перевезення:

• інваліди війни 1-3 групи, учасники бойових дій;
  • потерпілі та ліквідатори аварії на ЧАЕС 1 та 2 категорії;
  • діти з багатодітних сімей;
  • діти-інваліди;
  • пенсіонери за віком (ветерани праці, інваліди загального захворювання 1 та 2 групи).

Для отримання картки Немішаївця необхідно звернутися в селищну раду з наступними документами:

• паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • оригінал посвідчення про право на пільгу.