Немішаєве приєдналося до Ініціативи “Угода мерів”

08 листопада в приміщенні Немішаївської селищної ради відбулося офіційне приєднання селища до Ініціативи Європейського союзу “Угода мерів”.

Ініціатива передбачає взяття на себе органом влади добровільних зобов’язань підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях з метою сприяння «зеленому» економічному зростанню та підвищенню якості життя. Кінцевим результатом підписаної угоди має стати скорочення викидів СО2 на території селища щонайменше на 30% до кінця 2030 року.

На зустрічі за участю експерта проекту ЄС «Угода мерів – Схід» в Україні Оксаною Кисіль, представників Немішаївської селищної ради, Бородянської районної ради та адміністрації було обговорено загальні засади  впровадження Ініціативи, окреслено успіхи селища в сфері енергоефективності та енергозбереження, актуальні питання створення ОСББ та процес децентралізації в цілому.

В результаті успішної реалізації Ініціативи наше селище отримає енергетичну незалежність, а також енергетичну та екологічну сталість. Адже енергозбереження – це не про гроші. Це про наших дітей та їх гармонійне життя в умовах швидкої зміни клімату, що вже зараз має негативні наслідки в масштабах усієї планети.