Немішаєве: місце обміну досвідом

01 березня 2018 року в Немішаєві відбулася зустріч з розширеною делегацією міста Миронівка Київської області.  За дорученням міського голови Миронівки Віталія Саєнка гості переймали досвід Немішаєвого та ділилися власними багаторічними напрацюваннями.

Представники селища розповіли про впровадження електронного квитка для надання безкоштовного проїзду пільговим категоріям населення, про систему енергозбереження в селищі, а також про залучення активної молоді до співпраці, співпрацю з бізнес сферою та житлово-комунальним підприємством.

Ділитися досвідом Немішаєвому не в новинку. З моменту запуску електронного квитка до селищної ради щомісяця надходять запити на надання інформації щодо впровадження квитка, енергозаощаджуючих технологій та активізації молоді. Найближчим часом очікується візит делегації Студениківської ОТГ.

З 2017 року Україною також поширюється практика активізації молоді, пілотний запуск якої відбувся саме на базі Немішаєвого за участі Державного інституту сімейної та молодіжної політики.

Делегація Миронівки поділилася своїми значними здобутками у сфері благоустрою. В місті на сьогодні працює комунальне підприємство, фонд якого налічує 7 одиниць техніки, при тому, що ще у 2010 році була лише 1 одиниця. Місто активно шукає можливості для залучення техніки від міст-побратимів.

Миронівський район є одним з найбагатших районів Київської області. На його території розташовано 8 промислових підприємств, ще 7 підприємств є переробниками сільськогосподарської продукції. В той же час влада розуміє, що багатство формується не тільки наявними ресурсами, а й готовністю до пошуку та впровадження нових рішень для налагодження ще ефективнішого співробітництва між владою, бізнесом та громадою. Немішаєве було приємно вражене роботою сфери соціального захисту населення. Управління працювало з проектом Світового банку, веде детальний облік незахищених верств населення, налаштоване на активну співпрацю з установами міста та району.

Немішаєве завжди відкрите до надання інформації про реалізовані проекти. Запрошуємо до обміну досвідом інші міста Київщини та України. Системними якісними змінами на рівні сіл, селищ, містечок ми зможемо змінити нашу країну. Як говорив Богдан Гаврилишин: «Думай глобально, дій  локально».

На фото 1 делегати з Миронівки: начальник фінансово-економічного відділу Антоніна Михайлівна Володько, провідний спеціаліст-юрист Миронівської міської ради Ірина Олександрівна Маніленко, заступник начальника управління соціального захисту населення Миронівської РДА Володимир Іванович Запорожець, заступник Миронівського міського голови Олександр Вікторович Шпиль.

На фото 2 працівники Немішаївської селищної ради: селищний голова Сергій Володимирович Замідра, волонтер Корпусу миру США в Україні Джордж Стантон, спеціаліст з питань зовнішніх комунікацій Анна Олександрівна Васьковська, спеціаліст-землевпорядник Тетяна Костянтинівна Лавриненко, головний бухгалтер Надія Йосипівна Зайцева.