Немішаєве формує новий підхід до розвитку фізичної активності та спорту

В останній день зими 2018 року у Немішаївській селищній раді відбулося засідання громадської ради з питань фізичної активності, спорту та здорового способу життя, до якої ввійшли представники всіх спортивних осередків селища. Формування спеціалізованої громадської ради є новим рішенням не лише для Київщини, але й для більшої частини України.

Підтримка здорового способу життя була визначена депутатами Немішаївської селищної ради однією з основ розвитку селища. Цю позицію підтримали і мешканці селища на круглому столі «Немішаєве: минуле і майбутнє». При формуванні бюджету 2018 року застосовано нову формулу розподілу. 3% бюджету (250 тис. грн) передбачено на підтримку розвитку фізичної активності та спорту. Це в 10 разів більше, ніж в попередньому році.

Спортивній спільноті передано право колегіально визначати пріоритети розвитку та фінансування сфери в межах коштів, виділених Немішаївською селищною радою. Кошти, виділені на фінансування спорту в селищі, мають бути об’єктивно розподілені і ефективно використані. ГО “Спортивний клуб «Немішаєве»” разом з громадською радою вносять пропозиції щодо розподілу коштів, формують узагальнений календарний план змагань та інших спортивних заходів, у тому числі спортивного фестивалю. Кошти будуть направлені на забезпечення участі спортсменів селища у різного рівня змаганнях, проведення не менше разу на місяць масових заходів, покращення матеріально-технічного забезпечення спортивних секцій селища тощо.

Секретарем ради обрано спортивного активіста, ініціатора проведення успішного регіонального спортивного проекту «Кубок Немішаєвого» Миколу Бігуна. Комунікатором громадської ради – Тетяну Ольховик. Громадська рада діє без призначення голови, всі члени ради мають рівні права.

Тетяна Ольховик зазначила: ми не повинні забувати, що є обласні програми, такі як “Київщина спортивна”, які можуть надати можливість реалізувати намічені плани. Згідно з програмою Уряду у 2018 році у селищі заплановано відкриття футбольного поля зі штучним покриттям.

Особливу увагу в обговоренні було приділено реконструкції льодового катку. Ярослав Швець та Богдан Давидчук, громадські активісти, презентували проект, який потрібно розпочати саме з оновлення борту. Сплановано проведення кампанії по залученню коштів.

Приємно, що вже наступного дня після проведення засідання громадської ради надійшла інформація від обласного депутата Дениса Борисенка про готовність підтримати спортивний актив селища та зробити свій фінансовий внесок для початку збору додаткових коштів на реконструкцію. Вся інформація про акумулювання коштів та напрямки їх витрат буде публічною та відкритою для громади.

Немішаєве – спортивне селище. У нас активно розвивається ушу, карате, футбол, міні – футбол, волейбол. Схвальні відгуки чуємо про проведення турніру з футзалу, що розпочався ще в листопаді і ось, у березні, наближається до свого завершення за участі 24 команди-учасниці, географія яких не обмежилася Бородянським районом. Зимова родзинка Немішаєвого – льодовий каток, який створено зусиллями небайдужих мешканців та підтримується також ними. Влітку каток служить майданчиком для пляжного волейболу, футболу. Три вихованці Немішаївської школи ушу є членами збірної команди України з ушу та готуються до участі у світових змаганнях.

Громадська рада відкрита до нових ідей. Запрошуємо Вас подавати пропозиції щодо формування заходів до секретаріату громадської ради: Микола Бігун, bigunnsinfo@gmail.com.

One thought on “Немішаєве формує новий підхід до розвитку фізичної активності та спорту

Comments are closed.