Немішаївці – золоті призери турніру NEMESH STREET CUP

Завершився турнір з мініфутболу для дорослих команд NEMESH STREET CUP, який тривав останні три місяці в селищі.

В ньому взяло участь 6 команд: Метеор (Немішаєве), Мельники (Буча), Микуличі, ФК НЕМЕШ, FC BIG FOREST (Михайлівка-Рубежівка) та ФК Немішаєве.

Перше місце зайняла команда ФК Немішаєве, капітан Швидкий Олександр, керівник команди Жуковський Олександр. Провели в турнірі 12 ігор, 11 перемог і 1 поразка. Воротаря цієї команди Швидкого Павла визнано кращим в чемпіонаті.

Друге місце – ФК НЕМЕШ, капітан Бігун Микола. Провели 12 ігор, 8 перемог і 4 поразки. Шевченко Іван став кращим бомбардиром чемпіонату з 21 голом.

Третє місце – FC BIG FOREST (Михайлівка-Рубежівка), капітан Скоропад В‘ячеслав. Провели 12 ігор, 7 перемог, 1 нічия і 4 поразки.

Фото з церемонії нагородження за посиланням.

Вітаємо переможців та інформуємо, що черговий футбольний турнір заплановано на осінь цього року, як розминку перед черговим, третім Зимовим чемпіонатом з футзалу. Слідкуйте за анонсами на сторінці Громадської організації “ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ “НЕМЕШ”.