Немішаївці взяли участь у молодіжному кемпі

З 19 по 22 квітня 2018 року в місті Горішні плавні Полтавської області пройшов міжнародний молодіжний «Trainіng-camp-2018» з теми «Міжнаціональні та міжкультурні зв’язки – шлях до взаєморозуміння та партнерства».  Цей кемп став вже сьомим міжнародним молодіжним форумом, що проводиться в місті.

До участі в форумі подали заявки 70 молодіжних лідерів із України, Республіки Молдови, Республіки Білорусі, Корпусу Миру Сполучених Штатів Америки в Україні. Молодь Немішаєвого цього року отримала можливість стати учасником даного форуму.

Вже на початку форуму молодь Немішаєвого заявила про себе, як про справжніх лідерів: було 9 капітанів, які впродовж заходу презентували роботи своїх команд, і всі чотири представники селища стали капітанами команд.

Немішаївців найбільше вразила відкритість влади до молоді та сама робота з молоддю. Молодіжний парламент міста називається Президентський клуб. Щотижня мер проводить брифінг з молоддю, де учасники мають змогу задати усі питання, що їх турбують. В Клубі 25 членів: по 4 представники від кожної школи + президент. Шкільні парламенти є невід’ємною частиною Клубу та тісно співпрацюють з ним, а також з відділом сім’ї та молоді.  Кожна школа щороку приймає якийсь форум чи захід, пов’язаний з молодіжною роботою. Найбільш цікаво було дізнатися про проекти Президентського клубу, фестиваль “Діти – дітям” та акцію “22:00 – чи твої діти вдома?”.

Фестиваль “Діти – дітям” щороку дозволяє зібрати кошти на для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, через організацію концертної програми, а також благодійного ярмарку. Акція “22:00 – чи твої діти вдома?” діє за підтримки Президентського клубу. І, дійсно, після 22 години дітей на вулицях майже нема.

Організаторам вдалося зробити захід надзвичайно цікавим та корисним: учасники були в захваті, у них горіли очі, кожному було дуже цікаво! Форум був дуже насиченим, особливо перші два дні. Тренінги переплітались з екскурсіями – все було організовано так, щоб кожен учасник захотів приїхати знову.

Родзинкою організації стало те, що організатори запрошують до участі в Форумі молодь віком 18-25 років, а від себе залучають молодь 16-17 років, щоб вони набирались досвіду у старших та досвідченіших.

Більше фото за посиланням.

One thought on “Немішаївці взяли участь у молодіжному кемпі

Comments are closed.