Немішаївці поновили свої знання щодо бюджету участі

16-17 червня експерти ВГО «Поруч» провели тренінг з бюджету участі в Немішаївському міському будинку культури.

Протягом заходу були обговорені такі питання:

– основні принципи та положення механізму прямої демократії – бюджету участі;

– кращі практики щодо реалізації демократичних та прозорих механізмів розподілу бюджетних коштів;

– основні етапи процесу бюджету участі;

–  основні елементи Положення щодо бюджету участі.

Учасниками протягом інтерактиву були розроблені макети проектів, які б вони хотіли подати на Бюджет участі у своїй громаді.

Наступним тренінгом буде Адвокаційна діяльність громади, що пройде 23-24 червня. А 14-15 липня відбудеться заключний тренінг Проектний менеджмент та проектна діяльність.

Тренінг відбувся у рамках проекту «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

One thought on “Немішаївці поновили свої знання щодо бюджету участі

Comments are closed.