Немішаївці навчались писати проекти на отримання фінансування від Британської ради

13-14 квітня 2019 року пройшло навчання для активістів селища “Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Протягом двох днів активісти, волонтери та небайдужі жителі селища обмінювались ідеями, досвідом, згуртовувались та вчились заповнювати проектні пропозиції. Приємно, що тепер і Немішаєве долучилось до цієї мережі, та планується впровадження нових ініціатив.
Активні громадяни Немішаєвого діють!

Нагадаємо, що учасники, які пройшли навчання та отримали сертифікат, мають зможуть отримати по 15 тисяч гривень на реалізацію соціальних ідей для селища.