Немішаївський НВК розпочав співпрацю з благодійним фондом Карітас

23 квітня 2019 року фахівці Простору Підтримки Карітас Київ зустрілися із представниками з керівництвом селищної ради та вчителями й учнями Немішаївського НВК “СШ ІІ-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.” в рамках налагодження співпраці в полі інклюзивної освіти.

В школі навчаються діти з особливими освітніми потребами, тому педагоги стикаються з різними викликами, але розуміють важливість своєї ролі у втіленні освітньої реформи на місцевому рівні.

На зустрічі фахівці говорили про сьогоднішній стан справ в навчанні дітей в інклюзивних класах, а також про те, що можна покращити та підсилити в навчально-виховному процесі. Домовились найближчим часом організувати та провести спільними зусиллями два заходи для педагогів школи: тренінг з професійного вигорання та практичний семінар з обміну досвідом по роботі в умовах інклюзивної освіти із залученням партнерів Карітасу Київ. 

Паралельно було проведено майстер-клас з плетіння браслетів для молодших школярів, який провели волонтери Центру трудової реабілітації “Трамплін”.  

Нагадаємо, що наприкінці 2018 року в Немішаївському НВК було відкрито інклюзивний центр, де діти з особливими освітніми потребами мають можливість безкоштовно навчатись та проходити реабілітацію.

One thought on “Немішаївський НВК розпочав співпрацю з благодійним фондом Карітас

Comments are closed.