Немішаївський НВК реалізував черговий проєкт бюджету участі та відкрив для учнів стінку для скелелазіння

06 вересня в Немішаївському навчально-виховному комплексі відбулося урочисте відкриття стінки для скелелазіння – одного з проєктів переможців бюджету участі 2018.

Втілення проєкту стало можливим завдяки активності працівників школи та небайдужих батьків, а також усіх мешканців Немішаєвого, хто підтримав його на голосуванні в грудні минулого року.

Під час відкриття до уваги гостей були представлені показові виступи учнів з різних видів спорту. Це чірлідінг, з яким школа знайомилась в червні в рамках візиту руху Олександра Педана JuniorZ. Це східні єдиноборства від школи ІДЖІ. Це майстер-клас з баскетболу за участі волонтера Корпусу миру США Джорджа Стантона. Це представлення секції боксу від Elite Fitness.

Крім того, спортивний клуб Elite Fitness люб’язно надав інвентар для вимірювання безпечності нової стінки. Вимірювання проводили вагою 250 кг та переконалися, що стінка витримує велику вагу та є безпечною для учнів.

Презентував скеледром та проводив перші демонстраційні підйоми з учнями Кот Тарас Васильович, інструктор з туризму.

Встановлення стінки для скелелазіння стало можливим завдяки виграним на конкурсі Бюджет участі селища Немішаєве 30 тисяч гривень з селищного бюджету. Також в процесі реалізації проєкту допомагали: громадська організація «Котигорошко» – фінансова підтримка та консультації, Сергій Разкевич – допомога та сприяння, Артем Клокун, Богдан Давидчук, Дмитро Каплуновський та Євген Лисенко – монтаж.

Гурток зі скелелазіння вже працює та збирає аншлаг – усі хочуть випробувати себе у новому виді спорту в селищі. Навіть дорослі! Зайняття на скеледромі проходять двічі на тиждень.

One thought on “Немішаївський НВК реалізував черговий проєкт бюджету участі та відкрив для учнів стінку для скелелазіння

Comments are closed.