Немішаївський НВК отримав комп’ютерний клас за здобутки на освітній ниві

31 травня усі школи проводять святкові заходи з нагоди закінчення навчального року. Цього року Немішаївський навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” завершив рік з особливою відзнакою.

На святі голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник вручив директорці Примаченко Аліні Володимирівні сертифікат на новий комп’ютерний клас «15+1». Вадим Чередник зазначив, що завдяки потужному педагогічному колективу заклад є одним із флагманів освіти району, має чисельних переможців предметних олімпіад, успішно втілює реформу Нової української школи.

Комп’ютерний клас «15+1» складається з потужного вчительського комп’ютера та 15 учнівських робочих місць. Ця система є інноваційною, адже суттєво зменшує споживання енергоресурсів, не потребує частої модернізації обладнання, а вчитель отримує адміністративний інструмент контролю над робочими місцями учнів: увімкнення/вимкнення, дозволи, передача файлів, контроль екрану і т.д.