Немішаївські школярі відвідали літній Олімпійський табір

02-07 липня школярі Немішаївського НВК Олександра Луференко, Максим Ханенко та Марія Мельниченко провели в Олімпійському спортивному таборі в Тернополі, організаторами якого стали волонтери Корпусу миру США.

Наш волонтер Джордж Стантон, котрий був одним із тренерів табору, поділився враженнями:

“Спортивний табір Camp Olympus був вражаючим досвідом як для мене, так і для молоді. Всього за тиждень наші учасники значно покращили свої спортивні та лідерські навички, а також вміння працювати в команді. Мені було надзвичайно приємно спостерігати за темпами їх розвитку в таборі! Табір фокусувався не тільки на спорті (баскетбол, фрісбі, бейсбол), а й на розвитку лідерських якостей учасників через спорт.

Максим отримав нагороду за лідерські якості, а Олександра – за найкращу командну роботу.

Я був одним із спортивних інструкторів, з баскетболу, і мене дуже вразили їх навички комунікації в команді. В нашій спортивній команді були учасники з різних областей України: Вінницької, Чернівецької, Тернопільської та Полтавської. Не дивлячись на те, що немішаївці були в такому таборі вперше, вони швидко стали лідерами групи.

Супроводжуючим табору від селища став Артем Клокун. Як тренер і дорослий лідер табору він проробив грандіозну роботу, допомагаючи дітям та надаючи кваліфіковану консультативну підтримку щодо різних видів спорту. Для проведення спортивного табору Camp Olympus було обрано один вид спорту, який українці розуміють чисто інтуїтивно (фрісбі), один, який є зовсім незнайомим (бейсбол), та третій, який українці добре знають, але мають мало досвіду в грі (баскетбол). Саме ці види спорту стали ключовими для розвитку лідерських якостей та покращення навичок командної роботи юних учасників.”

Нагадаємо, що протягом минулого навчального року Джордж Стантон вів баскетбольний гурток в Немішаївському НВК. В новому навчальному році гурток продовжить свою роботу.