Немішаївські депутати переходять на електронне голосування

Депутати Немішаївської селищної ради вперше на Київщині перейшли на електронне голосування за допомогою системи “Єдність”. Досить вже голосувати руками – відтепер депутати прийматимуть рішення за допомогою планшетів (крутіше, ніж у Верховній Раді!).

«Єдність» – це сучасна система електронного поіменного голосування для органів місцевого самоврядування. Система мобільна і автоматична, працювати з нею можна в будь-якому приміщенні. Наразі на нову систему вже перейшли обранці в Донецькій, Харківській, Полтавській, Чернігівській, Одеській та Чернівецькій областях.

Обранці селища відповідально підійшли до питання ознайомлення з системою – і провели навчання з електронного голосування по системі для депутатів селищної ради.

“Всі проекти рішень раніше роздруковувалися для кожного депутата, а це великі скопи паперів та фінансові витрати. Зараз всі проекти викладають в електронному вигляді і розглядаються депутатами на планшетах. Ми прораховували, якщо взяти витрати на друк паперів, то приблизно за півтора року система сама себе окуповує. Також при використанні даної системи можна не прилучати до роботи лічильну комісію, тому що система автоматично робить підрахунок голосів і формує протоколи”, – повідомив Олексій Коломоєць, директор компанії з впровадження системи електронного голосування.

One thought on “Немішаївські депутати переходять на електронне голосування

Comments are closed.