Немішаївська молодіжна рада та парламент: новий набір

З вересня 2019 року стартуватиме новий набір до Громадської молодіжної ради та Немішаївського молодіжного парламенту.

Якщо ви:

• маєте від 13 до 35 років;
  • бажаєте розвивати молодіжний рух в селищі;
  • бажаєте розвивати себе в напрямках організації заходів;
  • бажаєте формувати молодіжну політику на місцевому рівні;
  • допомагати молоді ставати ще більш активною та ініціативною;
  • розумієте, що членство в молодіжній раді знадобиться вам для майбутньої/теперішньої роботи чи навчання;
  • є представником навчального закладу, громадської чи іншої організації

тоді підписуйтесь на сторінку Немішаївського молодіжного парламенту в Фейсбук та Інстаграм та слідкуйте за новинами та оголошеннями.

Це буде новий формат роботи, який складатиметься з двох складових: молодіжного парламенту для учнів та студентів від 13 до 18 років та молодіжної ради – для усіх бажаючих.

Протягом 2017-2019 років Немішаївський молодіжний парламент почав формувати молодіжну політику в селищі, а також розвивати себе як свідомих і активних громадян. В звіті про діяльність парламенту ви можете ознайомитись з провідними напрямками: навчальні поїздки по Україні та за кордон, селищні акції та проєкти, тренінги, форуми, ігри та багато іншого. На наступні 2 роки діяльність буде розширюватися. Як саме? Долучайтесь та беріть особисту участь у виборі напрямів діяльності та розвитку молоді в Немішаєвому.

Ми територіально не обмежуємо учасників – приєднатися можуть мешканці як Немішаєвого, так і Микулич, Клавдієво та інших населених пунктів.

Детальніше про те, як працюють громадській ради можна прочитати в матеріалі Громадські ради селища Немішаєве.

One thought on “Немішаївська молодіжна рада та парламент: новий набір

Comments are closed.