18 грудня 2018 року в Клубі Кабінету міністрів України пройшла підсумкова конференція та нагородження переможців конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування“. Минулого року Немішаєве отримало перше місце в номінації Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах зі своїм проектом Соціальна картка Немішаївця.

Цього року селище знов є єдиним переможцем Київської області. Диплом І ступеня в тематиці «Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах» за проект «Системний облік мереж зовнішнього освітлення та картування», що реалізовувався спільно з Немішаївським молодіжним парламентом наш!

One thought on “Немішаєве знову на першому місці в конкурсі Кращих практик місцевого самоврядування

Comments are closed.