Немішаєве та Клавдієво-Тарасове провели спільний регіональний турнір

19 серпня 2018 року в селищі Клавдієво-Тарасове пройшов незвичайний захід – турнір з Бейблейду, який по праву заслужив своє звання Першого регіонального.

Бейблейд (BeyBlade) – сучасна гра, змагання за допомогою спеціальних дзиґ, які запускаються за допомогою пускового механізму. Під час гри кілька учасників одночасно кидають беї на поле, де вони стикаються між собою. Перемагає учасник, дзиґа якого не розлетілася на частини і крутилася довше.

Ця гра нині є однією з найпопулярніших серед школярів.

Неймовірно, але факт: в змаганнях взяло участь 84 учасника, серед яких і дівчата, і хлопці, з різних регіонів Київської області! Клавдієво-Тарасове, Немішаєве, Микуличі, Бабинці, Здвижівка, Козинці, Пісківка, Бородянка, Буча, Шпитьки, Київ, Вишневе й навіть Балаклея! А ще батьки, молодші брати та сестри та просто глядачі. На території парку проводився також майстер-клас зі створення квітів з цукерок, тож цікаво було усім. Висловлюємо подяку чудовій майстрині Олександрі Литвин!

Ще більш неймовірно пощастило з погодою. Попри усі невтішні прогнози, сильні нічні грози та ранковий дощ, погода під час турніру була чудовою – світило сонце!
День пройшов пречудово! Були сльози хвилювань та поразок, радощі за власні перемоги та перемоги друзів, які змагалися пліч-о-пліч. Учасників підтримували надзвичайно активні вболівальники, від яких буквально закладало вуха, та батьки, які міцно обіймали незалежно від того, як закінчилася битва.

Урочисте відкриття заходу провели Ілля Агажанов та Василь Регурецький – ідейні натхненники заходу.

А трійка переможців (серед 84-х, хто зареєструвався на кінець першого відбіркового туру!) склалася наступним чином:
– 3 місце – Тищенко Вадим, 11 років, Клавдієво-Тарасове;
– 2 місце – Буткевич Антон, 7 років, Клавдієво-Тарасове;
– 1 місце – Зіневич Кирило, 6 років, м. Київ.

Вітаємо переможців!

Велика подяка Роману Тищенку та Дмитру Товстенку, арбітрам заходу, котрі відгукнулися допомогти у такій нелегкій справі – вести битви, слідкувати за виконанням правил, допомагати учасникам, бути мудрими та справедливими. Дякуємо також головному судді Валентину Валентиновичу Зелінському, котрий взяв на себе і реєстрацію, і зведення усіх результатів битв, а також допомагав чарівній ведучій заходу Марії Сенті та арбітрам.

Наш турнір відвідало аж дві юних зірки! Марія Сента – ведуча заходу та зірка телесеріалу «Школа», а також Дарина Чорна, золота призерка конкурсу «Яскраві Діти України» та срібна призерка Чорноморських ігор 2018.

В перерві між першим та другим відбірковим раундами на юних відвідувачів заходу чекав смачний стіл – домашні бісквіти, фрукти та соки – з нагоди свята Яблучного Спаса, з яким привітав присутніх Отець Сергій, настоятель храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Щира подяка господині Оксані Карповець-Лисенко за смачнющі бісквіти та підприємцям селищ Клавдієво-Тарасове та Немішаєве за ласкаво надані малечі смаколики!

Однією з родзинок заходу став виступ театральної студії «Вітамін» з виставою «Бойкот» на дуже актуальну тему для нинішніх школярів – тему булінгу – в рамках всеукраїнської акції Стоп булінг!

Завершився турнір дитячою дискотекою від DJ Polikarp.

Організатори свята – громадський актив селищ Клавдієво-Тарасове та Немішаєве – ще раз висловлюють щиру подяку усім, хто долучився до організації та проведення заходу коштами, смаколиками, іншою матеріальною та фізичною допомогою, порадами, а також усім гравцям та глядачам, які провели цей день з нами та подарували дітям незабутні враження та години за улюбленою грою Бейблейд!

Фото та відео заходу в групі заходу в Фейсбук.

One thought on “Немішаєве та Клавдієво-Тарасове провели спільний регіональний турнір

Comments are closed.