Немішаєве пройшло попередній відбір для проведення БУР

Немішаєве пройшло попередній відбір для проведення волонтерського табору від проекту Будуємо Україну Разом. Будуємо Україну разом (БУР) – це волонтерський проект, який через спільну працю над відновленням домівок для сімей у кризі гуртує українську молодь у мережу активних громадян. З 62 заявок, що було подано на конкурсний відбір, обрали 20, серед них і Немішаєве!

Координатори БУР приїздили з ознайомчим візитом до Немішаєвого 22-24 лютого 2019 року. Остаточний перелік населених пунктів, куди навідається табір БУР, буде повідомлено в кінці березня.

В рамках табору в нашому селищі групою активістів було обрано три компоненти: допомога потребуючим сім’ям з покращення житлово-побутових умов, малювання муралу та облаштування громадського простору.

У разі відбору Немішаєвого для проведення табору відбудуться обговорення, як саме і де саме малюватиметься мурал, який саме громадський простір (культурно-просвітницький центр, яр чи будинок культури) та як саме облаштовуватиметься, враховуючи коментарі координаторів БУР, висловлені під час БУР туру.

День 1. Презентація в агротехнічному коледжі та обидвох школах, огляд одного з потенційних об’єктів культурно-просвітницького центру, що на масиві Інститут, знайомство з Молодіжним парламентом та огляд ще одного з потенційних об’єктів – будинок культури, а також зустріч з адміністрацією селища.

День 2. Знайомство з дитячою громадською організацією “Клуб юних рятівників “Котигорошко”, візити до потенційних сімей, огляд яру як одного із потенційних об’єктів, огляд потенційних місць для муралу, захід пам’яті Героїв Небесної Сотні у школі мистецтв, антикорупційна мафія.

День 3. Заключна зустріч з командою. Обговорення подальших кроків, ідей та коментарів координаторів БУР.

Дякуємо всім причетним до події! Сподіваємось, координаторам у нас сподобалось та вони приїдуть до нас ще!

За матеріалами посту Lucy Kindrat