Навчальний візит до Славутича

08 серпня 2017 року відбулася навчальна поїздка до міста Славутич за участі Молодіжного парламенту, Ради старійшин, депутатів, працівників селищної ради та голів населених пунктів Микуличі та Бабинці.

В рамках візиту учасники були поділені на 3 команди, кожна з яких мала змогу ознайомитись з історією цього унікального міста, отримати відповіді на запитання щодо його життя, устрою, а також побачити кращі місцеві практики.

Рада старійшин мала розширену екскурсію по місту, представники Молодіжного парламенту спілкувались із своїми однодумцями, розповідали про Open_Film та роботу парламенту, а представники селищної ради працювали в робочій групі спільно з експертом Ради Європи.

Не зважаючи на дальню дорогу, усі учасники поїздки отримали масу вражень та ідей. Чекаємо на їх втілення на конкурсі проектів!

Даний захід проведено за фінансової підтримки Спільного проекту Європейського союзу та Ради Європи. Викладені в ньому погляди не можуть жодним чином розглядатися як такі, що відображають офіційну позицію Європейського союзу і Ради Європи.

Залишити відповідь