Навчально-польовий збір наукового товариства «Дослідник» знов проходить на базі коледжу

Навчально-польовий збір наукового товариства «Дослідник» Київського палацу дітей та юнацтва вдруге розпочав свою роботу на базі Немішаївського агротехнічного коледжу. Минулого року члени гуртка вже мати нагоду побувати в Немішаєвому, а тепер вирішили повернутись сюди знову.

Протягом двох тижнів майже 80 гуртківців здобувають практичні навички роботи з природними об’єктами, проводять екологічні та біологічні дослідження, збирають квадрокоптери та проводять змагання з дрон-рейсингу.

Вихованці відвідали ферму, де ознайомилися з процесом утримання та догляду за домашніми тваринами, а також ознайомились з технологією визначення якості молочної продукції та  спостерігали за процесом виробництва молочної продукції в умовах лабораторії коледжу.

06 липня на базі літньої школи пройшли змагання з дрон-рейсингу 2019 – “Юніор”. Юні дослідники  змагалися у майстерності керування квадрокоптерами. Це було видовищно та професійно!

В рамках школи також діє клуб інтенсивного спілкування “Психолог на кожен день”, де проводяться тренінги з ораторського мистецтва, невербального спілкування та захоплюють своїми креативними вправами, спонукають до пошуку нестандартних рішень як індивідуально, так і в групі.