Навчальна зустріч представників молоді та старшого покоління селища

27 червня 2017 в селищі Немішаєве відбулась презентація результатів соціального картування селища та соціологічного опитування молоді селища. Ці дві непрості справи робили спільно молодь селища, працівники селищної ради та наші наукові співробітники.
В результаті активної співпраці маємо: карту селища з нанесеною на неї інфраструктурою, активну і вмотивовану молодь, яка готова працювати для процвітання Немішаєва, діалог влади і громади та різних поколінь в громаді.

Логічним продовженням дослідження стане тренінг по мобілізації громади на підтримку молоді селища. Тренінг пройде у вівторок, 4 липня у приміщенні міського будинку культури.
Соціальний проект “Формування обгрунтованої молодіжної політики в умовах децентралізації на прикладі селища Немішаєве” було розроблено Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та реалізовано спільно з Немішаївською селищною радою впродовж квітня-липня 2017 року.

Друга частина дня була не менш насиченою. Донецький молодіжний дебатний центр провів тренінг з дебатної майстерності для представників селища. Місцева громада має на меті налагодити спілкування між молодим поколінням та людьми поважного віку, тож дебатний клуб, за порадою експерта, стане чудовим майданчиком для спілкування!

Даний захід проведено за фінансової підтримки Спільного проекту Європейського союзу та Ради Європи. Викладені в ньому погляди не можуть жодним чином розглядатися як такі, що відображають офіційну позицію Європейського союзу і Ради Європи.