Навчальна програма “Leadership Education and Development (LEAD)”

Україно-британський Сіті Клуб у Лондоні, під егідою Міністерства Освіти і Науки України, запрошує студентів українських університетів провести два тижні у столиці Великобританії. Дедлайн – 31 березня 2017 р.

Програма має на меті ознайомити студентів з фаховим середовищем, етикою роботи, культурою ведення бізнесу та системою державного управління у Великобританії. Учасники проекту матимуть змогу завітати до установ державного сектору та органів місцевого самоврядування Англії, а також до провідних компаній світу розташованих у Лондоні. У ході програми вони здобудуть практичні знання та навички у різних професійних сферах, котрі стануть у нагоді в їх подальших кар’єрах, та отримають уявлення про реалії життя в одній з найбільших культурних та бізнесових столиць світу. Передбачається, що пiсля повернення додому учасники зможуть пройти стажування в органах державної влади України та використають надбані знання для реалізації суспільно-орієнтованих ініціатив.

Відбір студентів відбуватиметься на основі подання письмової заяви на участь у програмі та кваліфікаційної співбесіди по Skype з організаторами проекту. Деталі програми – у додаткових файлах, анкету необхідно заповнити онлайн на сайті https://www.surveymonkey.co.uk/r/LEADProgramme2017. Також у прикріплених файлах додається шаблон анкети для ознайомлення студентів із її наповненням і питаннями.

Організатори покривають більшу частину витрат, включно з перельотом, житлом, візовим сбором, страхуванням, витратами на транспорт, харчування, освітню та культурну програму під час перебування в Лондоні. Але учасники самостійно оплачують вартість оформлення закордонного паспорта (якщо його нема), а також пересування в межах України (поїздки до посольства Великобританії та аеропорту).

Протягом 14 днів у Лондоні студенти зможуть:

• відвідатипровідні світові компанії: Bloomberg, European Bank for Reconstructionand Development, Citi Bank, Black Rock, Financial Times, City Municipality, etc.
  • подискутувати з експертами у сферах фінансів, банківництва, урядування, медіа.
  • отримати практичні навички та пройти тренінги з лобіювання, презентування та комунікацій, управління проектами, та інші.
  • попрацювати над цікавими проектами у європейському форматі.

Вимоги до аплікантів:

• студенти 4-6 курсів або
  • молоді люди віком до 27 років, які працюють у державному секторі;
  • академічна успішність;
  • лідерські навички;
  • активна участь у соціальному та громадському житті;
  • вільна англійська.

Дедлайн:

31 березня 2017

Подати заявку можна за посиланням:

Детальніше тут: www.facebook.com/LEAD-Programme

Контактна особа: НаталіяКовб, natalia.kovb@gmail.com