Навчальна поїздка немішаївської молоді до Ніжина

27 березня 2018 року члени Немішаївського молодіжного парламенту Артем Зазека та Єлизавета Франчук за підтримки ГО «Кадри вирішують все» здійснили навчальний візит до Ніжина.

В місті немішаївців зустріла Ніжинська ліга старшокласників та її координатор Анжела Тимченко. Темою зустрічі став обмін досвідом в сфері молодіжної роботи та залучення молоді до громадської діяльності. Молодь селища розповіла про створення Молодіжного парламенту, реалізовані ініціативи, зокрема Open_Film, участь у фестивалях, проектах селищної ради, запланованої благодійної акції на Великдень. Старшокласники Ніжина теж поділилися своїми досягненнями, зокрема обговорили роботу в рамках проекту Молодіжний банк ініціатив, краудфандинг (залучення благодійних внесків для реалізації ідей), історію еко-майданчику «Диво пластик», співпрацю з місцевою владою та установами.

Заключним акордом зустрічі стала гра в Мафію, прогулянка історичними місцями Ніжина та знайомство з історією цього прекрасного міста Чернігівської області.

Молодіжний парламент вже в цю п’ятницю плануватиме заходи до зустрічі Ліги старшокласників в Немішаєві! Наша молодь готова приймати гостей і ділитися досвідом!