Надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину

Хто отримує допомогу?

Допомога надається роботодавцям і виплачується працівникам (крім осіб, які отримують пенсію та працюють за сумісництвом), у разі втрати ними частини зарплати внаслідок вимушеного скорочення тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності за зверненням роботодавця для її виплати.

Який розмір допомоги?

Допомога по частковому безробіттю на період карантину надається за кожну годину, на яку працівникові скорочено робочий час, з розрахунку 2/3 тарифної ставки (окладу), встановленої працівникові відповідного розряду. Розмір допомоги не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати (4723 грн).

На який строк надається допомога?

Сума допомоги надається роботодавцям на строк зупинення (скорочення) діяльності та протягом 30 календарних днів після завершення карантину в разі сплати роботодавцем ЄСВ протягом шести місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності.

Коли можна звернутися за допомогою?

Допомога по частковому безробіттю на період карантину надається центром зайнятості. Для отримання компенсації втрат через вимушений простій під час карантину необхідно звернутися в районний центр зайнятості  за телефоном (04577-5-15-55).

Компенсація надається згідно Постанови КМУ номер 306 від 22 квітня.